LAMPFOT samt LAMPETT, smide, 1900-talets första hälft.

95479. LAMPFOT samt LAMPETT, smide, 1900-talets första hälft.

Lampfotens höjd 33 cm.

Bruksslitage, ny el behövs.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampfotens höjd 33 cm.

Bruksslitage, ny el behövs.

Antal besök: 792