SYBORD, 1900-talets första hälft.

95445. SYBORD, 1900-talets första hälft.

Vitmålat. Oktagonal skiva. Låda med fack. Kopplat underrede. Längd 70, bredd 45, höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 685