DOSA, empire, 1800-tal.

DOSA, empire, 1800-tal.
95409. DOSA, empire, 1800-tal.

Förgyllt silver . Locket med miniatyrmålning av kustlandskap med fiskare. Diameter 4,5 cm.

Slitage samt mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 464