PARTI NYSILVER MED MERA, bland annat karotter med lock. 1900-tal.

95402. PARTI NYSILVER MED MERA, bland annat karotter med lock. 1900-tal.

Partiet innehåller bland annat kaffeservis 3 delar, Victoria Danmark, 2 karotter med lock, vas med glasinsats med mera.
Högsta höjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 31,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 832