MODELLBÅTAR WIKING cirka 25 stycken krigsfartyg . Metall och plast.

95347. MODELLBÅTAR WIKING cirka 25 stycken krigsfartyg . Metall och plast.

Skala 1:1250.

Skador och slitage. Några märkta med röd färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 1:1250.

Antal besök: 1 234