95332. SERVISDELAR, ca 100 st, porslin, Seltmann, Wieden Bavaria, W. Germany, 1900-tal.
Bestående av: 18 mattallrikar, 18 bordstallrikar, 17 assietter, 17 djupa tallrikar, 18 kaffekoppar, 2+2 fat, 2 sockerskålar, 2 såsskålar, 3 karotter, soppterrin med lock.
Smärre bruksslitage.