GLASSERVIS, ca 55 delar, troligen "Vasa" Simon Gate Orrefors.

95230. GLASSERVIS, ca 55 delar, troligen "Vasa" Simon Gate Orrefors.

10 champagne höjd 14 cm.
18 vin 11 cm.
11 snaps 8 cm.
16 likör/madeira 6 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 champagne höjd 14 cm.
18 vin 11 cm.
11 snaps 8 cm.
16 likör/madeira 6 cm.

Bruksslitage, enstaka nagg.

Antal besök: 5 250