JULGRANSFOT, glas, "Mignon", Bulach, Schweiz, 1900-tal.

952156. JULGRANSFOT, glas, "Mignon", Bulach, Schweiz, 1900-tal.

Diameter vid botten ca 18, höjd ca 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 11 464