KONSTGLAS, 12 delar.

95212. KONSTGLAS, 12 delar.

Ljusstakar signerade hg7 n3 höjd 17 cm, 2 fat Strömbergshyttan signerade Strömberg H 95 diameter 10,5 cm, Karaff möjligen Alsterfors glasbruk, Glas signerad Orrefors M 37. 1723.

Bruksslitage, största skålen med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
95212. KONSTGLAS, 12 delar.

Antal besök: 1 006