SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

95182. SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

Ek. Profilerad front med två lådor och skåp. Längd 100, bredd 49, höjd 81 cm.

Slitage, skivan med fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 461