SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

95177. SIDEBOARD, barockstil, 1900-talets första kvartal.

Ek. Profilerad front med tre lådor och två skåp. Beslag i koppar. Längd 178, bredd 59, höjd 119 cm.

Slitage och smärre skador, ett beslag löst (medföljer).

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 694