SKYLT, metall, "Ombud för A. B. Tipstjänst".

95099. SKYLT, metall, "Ombud för A. B. Tipstjänst".

19,5 x 23 cm.

Slitage, skador och rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

19,5 x 23 cm.

Slitage, skador och rost.

Antal besök: 2 461