MODELLBILAR WIKING, BREKINA LESNEY med flera. Cirka 35 stycken. Delvis originalkartonger.

95093. MODELLBILAR WIKING, BREKINA LESNEY med flera. Cirka 35 stycken. Delvis originalkartonger.

Mestadels skala 1:87.

Skador, slitage, en del ommålade. Många nya.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels skala 1:87.

Antal besök: 787