MATSALSGRUPP, 7 delar, Åmells Möbler, Gamla Sverige, 1900-tal.

95018. MATSALSGRUPP, 7 delar, Åmells Möbler, Gamla Sverige, 1900-tal.

Bestående av: 4 stolar, 2 karmstolar, bord, bordets mått: längd 149, bredd 108, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 994