KOFFERT, sekelskiftet 1800/1900-tal.

94983. KOFFERT, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Längd 92 cm.

Skador, utbytta hänklar samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 92 cm.

Antal besök: 1 504