VÄRMEFAT samt LOCKASK, flintgods samt kokonöt, 1800-tal.

94908. VÄRMEFAT samt LOCKASK, flintgods samt kokonöt, 1800-tal.

Värmefat, längd 31. Lockask, höjd 15 cm.

Nagg samt sprickor och mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 513