GUNGSTOL tidigt 1900-tal.

GUNGSTOL tidigt 1900-tal.
94890. GUNGSTOL tidigt 1900-tal.

Amerikansk modell. Svärtat trä/gobelängtyg. broderad gungstolsmatta följer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 985