STOL, TABURETT, 1800-tal.

STOL, TABURETT, 1800-tal.
94846. STOL, TABURETT, 1800-tal.

Stol, taburett, med broderat tyg, 1800-tal.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 236