VAS, glas, Orrefors, Graal, Nils Landberg, 1944.

94708. VAS, glas, Orrefors, Graal, Nils Landberg, 1944.

Nr. 1848, höjd 17,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr. 1848, höjd 17,5 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 893