DAVID WALLIN. Olja på duk. Stämplad a tergo med kvarlåtenstämpel.

94707. DAVID WALLIN. Olja på duk. Stämplad a tergo med kvarlåtenstämpel.

Porträtt föreställande Edvard Wawrinsky. 56 x 45 cm.

Smärre färgbortfall.

David Wallin (1876–1957)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

David Wallin (1876–1957)

Antal besök: 961