PARTI MYNT OCH SEDLAR, 1900-tal.

94672. PARTI MYNT OCH SEDLAR, 1900-tal.

Parti bestående av sedlar och blandade mynt från bland annat Sverige, Norge, Danmark, England, Amerika mfl.

Slitage. Ärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ärgningar.

Antal besök: 1 433