PARTI ALLMOGE, 1800/1900-tal.

94620. PARTI ALLMOGE, 1800/1900-tal.

Bland annat kafferost, krus, koppar, kista och tråg.
Kista längd 51 bredd 39 höjd 24 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 869