STOL samt KARMSTOL, nyrokoko respektive rokokostil.

94567. STOL samt KARMSTOL, nyrokoko respektive rokokostil.

Stol, nyrokoko, rikt skuren dekor.
Karmstol, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Bruksslitage, nyrokokostolens klädsel med märke och smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 637