FÅTÖLJER, 1 par, PR Interiors, 2000-tal.

94471. FÅTÖLJER, 1 par, PR Interiors, 2000-tal.

Tyg klädsel.

Bruksslitage, mindre hål på kldäsel på den ena fåtöljen. fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tyg klädsel.

Antal besök: 1 085