TRYCKPLÅTAR i kartong med seriestrippar för dagstidning, 10 st, Peanuts Featuring Good ol Charlie Brown, Schultz.

94283. TRYCKPLÅTAR i kartong med seriestrippar för dagstidning, 10 st, Peanuts Featuring Good ol Charlie Brown, Schultz.

Orginaltryck i relief på kartong. 6 blad baksidigt stämplade Reilly New York Graphics. Blad med något olika storlek.
Ca 19x27,5 cm.

Lätt brukslitage. Solblekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 19x27,5 cm.

Lätt brukslitage. Solblekta.

Antal besök: 1 025