MARMORLAMPA, 1900-tal.

94279. MARMORLAMPA, 1900-tal.

2 delad, kvinnofigurin på piedistal, höjd på figurin ca 98 cm, piedistal 107 cm.

Skador, nagg, spricka, avklippt elektrifiering.

Gör en kostnadsfri värdering!
94279. MARMORLAMPA, 1900-tal.

Antal besök: 2 455