94263. Parti grafik, 3 blad. Olson/Ullberger/Engelund.
Parismotiv 185/260 signerad Olson-58, 41X52 cm. Kvinna vid flygel, Sign. K Ullberger-52 52/115, 40X27 cm, samt Gatubild, sign. Svend Engelund-61,106/260, 38X46 cm.