Parti grafik, 3 blad. Olson/Ullberger/Engelund.

94263. Parti grafik, 3 blad. Olson/Ullberger/Engelund.

Parismotiv 185/260 signerad Olson-58, 41X52 cm. Kvinna vid flygel, Sign. K Ullberger-52 52/115, 40X27 cm, samt Gatubild, sign. Svend Engelund-61,106/260, 38X46 cm.

Bladen något blekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladen något blekta.

Antal besök: 887