VAS, glas, Nils Landberg Orrefors Expo, sign.

94244. VAS, glas, Nils Landberg Orrefors Expo, sign.

Sign Orrefors Expo NU 605-60.
Höjd ca 38 cm.

Bruksslitage, enstaka mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sign Orrefors Expo NU 605-60.
Höjd ca 38 cm.

Antal besök: 2 881