BRICKBORD, G & C, Danmark, sent 1900-tal.

94231. BRICKBORD, G & C, Danmark, sent 1900-tal.

Metall. Ihopfällbart underrede och löstagbar oval bricka med sarg. Längd 63, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 201