WOLFGANG HUTTER. Mapp, 10 st litografier och 7 st etsningar, signerade och numrerade.

94228. WOLFGANG HUTTER. Mapp, 10 st litografier och 7 st etsningar, signerade och numrerade.

"Trollflöjten", 50 x 59,5 cm samt 38,5 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 515