MARIKA LANG. Färglitografier, 2st, signerade och numrerade X/X.

94221. MARIKA LANG. Färglitografier, 2st, signerade och numrerade X/X.

motiv med Frölunda Indians anknytning, 39 x 56 cm.

Oramade.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Oramade.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 870