GOLVLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.

94133. GOLVLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing. Märkta i botten SM GT 10. Total höjd 143 cm.

Slitage, tyget till skärmarna saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 042