SYSKRIN PÅ BEN, Dalarna, 1900-talets mitt.

94012. SYSKRIN PÅ BEN, Dalarna, 1900-talets mitt.

Kurbitsdekor. Beslag av järn. Inredd med löstagbart fack. Längd 35, bredd 25, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 839