BORDSLAMPOR, 2 st, empirestil, 1900-tal.

93948. BORDSLAMPOR, 2 st, empirestil, 1900-tal.

Total höjd 33,5 resp 45.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 33,5 resp 45.

Bruksslitage.

Antal besök: 413