KARMSTOL, funkis, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1930/40-tal.

93931. KARMSTOL, funkis, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1930/40-tal.

Stålrörskonstruktion. Armlänen med stödplatta i björk. Klädsel i röd galon.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 250