METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.
93920. METALLFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

Bl.a. oljekanna, aladåbformar, luffarslöjd med mera.

Slitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 689