SKRIN, barockstil, daterad 1806 samt monogram.

93697. SKRIN, barockstil, daterad 1806 samt monogram.

Trä och metallbeslag, benställning.

Slitage, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Antal besök: 596