CAFÈSTOLAR, 4 st, Grytgöl, Finspång, 1800/1900-tal.

93669. CAFÈSTOLAR, 4 st, Grytgöl, Finspång, 1800/1900-tal.

Vitmålade. Konstruktion av metall. Sits av träplankor.

Slitage och rost, sitsarna delvis murkna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 817