AXEL LARSSON. CAFÉ/RESTAURANGMÖBLEMANG, Svenska möbelfabrikerna, Bodafors.

93625. AXEL LARSSON. CAFÉ/RESTAURANGMÖBLEMANG, Svenska möbelfabrikerna, Bodafors.

60 st stolar höjd 78 cm, 8 st bord 75x120 cm (ihopfällbara), 8 st bord 75x75 cm.

Proveniens Källviksbrunns pensionat, Loftahammar. Inköpta 1946. (Källviksbrunn är Povel Ramels Sorglösa brunn).

Visas på begäran.

Slitage, smärre skador, några med fanerskador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visas på begäran.

Antal besök: 3 179