ARMBANDSUR, 2 st, 1900-talets mitt.

93610. ARMBANDSUR, 2 st, 1900-talets mitt.

Arsenal guld på stål diameter 3,3 cm, Eiger med datum diameter 3 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 880