PLIANG, sent 1800-tal.

PLIANG, sent 1800-tal.
93553. PLIANG, sent 1800-tal.

Valnöt. Längd 53, bredd 41, höjd 44 cm. Lös dyna medföljer.

Bruksslitage, klädseln med fläckar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
93553. PLIANG, sent 1800-tal.

Antal besök: 5 236