SVEN GILLGREN. olja på duk, signerad.

93548. SVEN GILLGREN. olja på duk, signerad.

Motiv med hus i vinterlandskap. 65 x 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 006