TCHAI MUNCH. Skål, glas, signerad Tchai 2002.

93541. TCHAI MUNCH. Skål, glas, signerad Tchai 2002.

Skål på fot. Höjd 14 cm, diameter 12 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 094