KENTH OLSSON. Akvarell.

KENTH OLSSON. Akvarell.
933087. KENTH OLSSON. Akvarell.

"Vintersken, Haverdal". Signerad. 22x23 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 2 743