HUBERT VON HERKOMER. gravyr, Två barn, monogramsignerad samt daterad 80.

93268. HUBERT VON HERKOMER. gravyr, Två barn, monogramsignerad samt daterad 80.

Bildyta ca 25,5 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 25,5 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 822