SKULPTURER, ett par, sekelskiftet 1800/1900-tal.

93185. SKULPTURER, ett par, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Patinerad metall. Föreställande romerska krigare. Höjd 57-60 cm.

Slitage smärre bucklor. Lösa socklar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 215