EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.
93168. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Svängda ben i mahognybetsat trä. Gul klädsel.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
93168. EMMAFÅTÖLJ, 1900-tal.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 722