SCHACKSPEL.

931525. SCHACKSPEL.

32 pjäser
schackbräde, diameter ca 37 cm.

Bruksslitage. Skiva med märken, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!
931525. SCHACKSPEL.

32 pjäser

Antal besök: 383