BARJORDGLOB, sent 1900-tal.

BARJORDGLOB, sent 1900-tal.
93097. BARJORDGLOB, sent 1900-tal.

Stativ av mahogny. Uppfällbar överdel med bakomliggande flaskställ. Höjd ca 120 cm.

Bruksslitage, smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 886