DOSA samt NYCKEL, silver, bl a England.

93060. DOSA samt NYCKEL, silver, bl a England.

Dosa med dekor av porslin. Diam 7 cm. Nyckel, längd 9 cm.

Mindre bucklor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761